Tekeningen

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0041
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.40 uur

2 stuks, "parijs", 1952

Op papier, niet ingelijst, afmeting 30x30 cm. Gesigneerd R.O.