Aquarellen

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0040
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.39 uur

2 stuks, Dalheim

Op papier, niet ingelijst, afmeting 30x40 cm. Gesigneerd R.O.