• Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0014
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.36 uur

"Plateau Margraten", 1977

Olieverf op doek, ingelijst, afmeting 60x54 cm. Gesigneerd R.O.