• Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0039
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.38 uur

"aan het water", 1952

Olieverf op paneel, ingelijst, afmeting 53x50 cm. Gesigneerd R.O.