Aquarellen

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0031
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.30 uur

2 stuks, landschap, 1974

Op papier, ingelijst, achter glas. Afmeting 38x33 cm. Één kunstwerk gesigneerd R.O.