Tekening

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0030
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.29 uur

"Laon", 1967

Op papier, ingelijst, achter glas. Afmeting 65x80 cm. Gesigneerd R.O.