• Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0032
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.31 uur

"Roussilon en Provence"

1942, Olieverf op doek, houten latjes als afwerking , afmeting 46x41 cm. Gesigneerd L.O.