• Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0004
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.28 uur

Teuven, 1976

Olieverf op doek, houten latjes als afwerking , afmeting 50x46 cm. Gesigneerd R.O.