Inloggen
Account aanmaken
Toggle navigation
Kunst, antiek en inboedelveilingen
Nieuws
Veilingen
Archief
Hoe werkt het?
Verzending
Contact
Alle veilingen
Veilingen
Veiling
Kavels
42
Kavel 0248-0004
Vorige kavel
Volgende kavel
Deel deze kavel op social media
Type kavel
Marge
Kavelnummer
0248-0004
Kavel sluit op
Maandag 19 januari 2026 19.28 uur
Teuven, 1976
Olieverf op doek, houten latjes als afwerking , afmeting 50x46 cm. Gesigneerd R.O.
Vorige kavel
Volgende kavel
Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte
Nu aanmelden