Grote tekening

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0028
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.27 uur

Portret, 1944

pastelkrijt op papier, ingelijst, achter glas. Afmeting 74x100 cm! Gesigneerd M.R.