Tekening

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0027
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.26 uur

portret, 1946

Op papier, ingelijst, achter glas. Afmeting 66x80 cm. Gesigneerd R.O.