Tekening

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0022
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.21 uur

"begijnhof Diest", 1953

Op papier, ingelijst, achter glas. Afmeting 35x47 cm. Gesigneerd R.O.