Aquarel

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0023
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.22 uur

"Malaga", 1974

Op papier, ingelijst, achter glas. Afmeting 57x50 cm. Gesigneerd L.O.