Inloggen
Account aanmaken
Toggle navigation
Kunst, antiek en inboedelveilingen
Nieuws
Veilingen
Archief
Hoe werkt het?
Verzending
Contact
Alle veilingen
Veilingen
Veiling
Kavels
42
Kavel 0248-0023
Vorige kavel
Volgende kavel
Deel deze kavel op social media
Aquarel
Type kavel
Marge
Kavelnummer
0248-0023
Kavel sluit op
Maandag 19 januari 2026 19.22 uur
"Malaga", 1974
Op papier, ingelijst, achter glas. Afmeting 57x50 cm. Gesigneerd L.O.
Vorige kavel
Volgende kavel
Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte
Nu aanmelden