• Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0021
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.20 uur

zonder titel, 1953

Olieverf op paneel, ingelijst, afmeting 55x55 cm. Gesigneerd R.O.