Vintage Affiche

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0016
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.15 uur

"feest der verdwijnende grenzen", 1953

"kasteel Neercanne-Maastricht", litho, gesigneerd R.O. in de litho. Afmeting 50x67 cm