Aquarel

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0020
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.19 uur

"Andalucia", 1979

Op papier, ingelijst, achter glas. Afmeting 40x27 cm. Gesigneerd R.O.