Aquarel

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0019
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.18 uur

"St. Eustache, Paris", 1974

Op papier, ingelijst, achter glas. Afmeting 62x50 cm. Gesigneerd R.O.