• Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0018
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.17 uur

"kasteel"

Olieverf op paneel, ingelijst, afmeting 30x40 cm. Gesigneerd R.O.