• Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0017
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.16 uur

"Coin, Andalucia", 1977

Olieverf op papier, ingelijst achter glas, afmeting 85x46 cm. Gesigneerd R.O.