Tekening

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0011
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.10 uur

zonder titel, "Parijs"

Op papier, ingelijst, achter glas. Afmeting 35x30 cm. Niet gesigneerd.