• Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0006
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.05 uur

zonder titel

Olieverf op doek, houten latjes als afwerking , afmeting 50x36 cm. Gesigneerd R.O.