• Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0012
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.11 uur

"Spaans landschap Sepulveda", 1976

Olieverf op doek, ingelijst, afmeting 60x60 cm. Gesigneerd R.O.