• Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0008
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.07 uur

portret "communie"

Olieverf op doek, ingelijst, afmeting 67x85 cm. Gesigneerd op achterzijde