Inloggen
Account aanmaken
Toggle navigation
Kunst, antiek en inboedelveilingen
Nieuws
Veilingen
Archief
Hoe werkt het?
Verzending
Contact
Alle veilingen
Veilingen
Veiling
Kavels
42
Kavel 0248-0008
Vorige kavel
Volgende kavel
Deel deze kavel op social media
Type kavel
Marge
Kavelnummer
0248-0008
Kavel sluit op
Maandag 19 januari 2026 19.07 uur
portret "communie"
Olieverf op doek, ingelijst, afmeting 67x85 cm. Gesigneerd op achterzijde
Vorige kavel
Volgende kavel
Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte
Nu aanmelden