• Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0009
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.08 uur

"Plateau Margraten"

Olieverf op doek, ingelijst, afmeting 70x70 cm. Gesigneerd R.O.