• Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0003
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.02 uur

zonder titel, 1978

Olieverf op doek, houten latjes als afwerking , afmeting 57x52 cm. Gesigneerd R.O.