• Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0002
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.34 uur

Zonder titel

Olieverf op doek, houten latjes als afwerking , afmeting 37x33 cm. Gesigneerd R.O.