Tekening

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0037
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.35 uur

Dom van Keulen

Op papier, ingelijst, achter glas, afmeting 40x50 cm. Gesigneerd onder passe-partout.