Tekening

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0034
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.33 uur

"Huizengroep Op 't Rooth", 1960

Pastelkrijt op papier, ingelijst, achter glas, afmeting 50x50 cm. Gesigneerd R.O.