Veiling van kunst, meubelen en verzamelitems uit inboedel

Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Ets

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0216-0043
  • Kavel sluit opMaandag 22 april 2024 19.21 uur

CHARLES MARTENS (1865-1919)

gesigneerd in ets. Ingelijst, achter glas. Afmeting 30x40 cm. Ingelijst door HUIS VYNCKE, Borgerhout(B)