Veiling van kunst, meubelen en verzamelitems uit inboedel

Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Kunstwerk

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0216-0042
  • Kavel sluit opMaandag 22 april 2024 19.21 uur

ets, aquatint

1977, oplage 1/10, 1977. gesigneerd L.B. Ingelijst, achter glas. Afmeting 29x41 cm. Voorstelling is een gedeelte uit woordenboek van Koenen/Endepols: Ladder