Veiling van kunst, meubelen en verzamelitems uit inboedel

Bekijk de bijzondere veilingvoorwaarden
  • Veiling0216
  • SluitingMaandag 22 april 2024 vanaf 19.00 uur
  • OphaallocatieSittard (NL)

In deze veiling bestaat het aanbod uit meubelen, kunst en veel verzamelitems, afkomstig van een gedeelte van een grote inboedel. Het betreft o.a. mooie antieke kasten, antieke bureau's, lectuurstandaard Art Deco, tafels en stoelen o.a. design stoelen en tafel THONET, kleine schommelstoel, enz.; klokken o.a. comtoise, natuurstenen Art Deco schouwklokken, tafelklokken o.a. UNCO; lampen o.a. vintage koperen design lampen, tafellampen; vintage serviezen en aardewerk o.a. WEDGWOOD Rosalind, FLORA GOUDA, PETRUS REGOUT, Maastricht Aardewerk SOCIÉTÉ CÉRAMIQUE; grote verzameling (ca. 200 stuks) vintage sauskommen o.a. MEISSEN, HUTSCHENREUTER, P. REGOUT, WINTERLING, SCHIRNDING, LIMOGES enz.; vintage keukenbenodigdheden GERO ZILMETA; glaswerk o.a. kristal; verzameling vintage sets boekensteunen (ca. 30 sets) o.a. Art Deco; Veel kunst o.a. beelden P. CHENET, TON JACOBS; olieverfschilderijen o.a. HANS HANSEN, W. JUNGSCHLÄGER, ALBERT WOUTERS,JOS FRISSEN; aquarellen o.a. A. van SCHAGEN, lino's o.a. BOEDER PAULUS, NICO BERKHOUT, HENK ARNOLDUSSEN; gemengde techniek LEO VERSCHUUR; ets JAN POORTENAAR enz.; verzilverde items o.a. veel bestekken, zoutvaatjes enz.; manicureset SOLINGEN, en veel meer!

Vrijdag 19 april 2024 is er tussen 10.00 en  12.00 uur gelegenheid om de items te bekijken.
Locatie: Kleine Steeg 13, Sittard (NL) (hoofdingang voormalig schoolgebouw).

Donderdag 25 april 2024 tussen 13.00 en 15.00 uur
Vrijdag 26 april 2024, tussen 10.00 en 12.00 uur.

U dient zelf te zorgen voor inpakmateriaal, voldoende mankracht en geschikt vervoer voor grotere stukken.

Lees voor meer informatie over ophalen/verzenden de Bijzondere Veilingvoorwaarden bij deze veiling op onze website.

Aantal kavels
144
Bekijk kavels

In opdracht van belanghebbende (particulier).