Grafiek, TOON de JONG (1879-1978)

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0247-0035
  • Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 19.34 uur

"De OLV toren Amersfoort"

Ets, ingelijst, achter glas. Gesigneerd R.O.. Afmeting 50x68 cm