Aquarel J. MELS (1899-1974)

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0247-0036
  • Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 19.35 uur

1942, "geuldal"

Ingelijst, achter glas. Afmeting 64x48 cm. Lijst licht beschadigd.