Oude kunstwerken

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0247-4116
  • Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 19.34 uur

2 stuks

O.a. Oude litho, "botanische tuinen Brussel", ingelijst, achter glas. Afmeting 26x20 cm; Kleuren gravure M. Jacksons, "vissen op palingen", Gravure gemaakt door Duncan, ingelijst, achter glas, afmeting 45x35 cm.