Schilderij S. COHEN (1918-1984)

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0247-0031
  • Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 19.30 uur

olieverf op doek, "Zeilboot"

1936 of 1946. Ingelijst. Afmeting