Oude litho

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0247-4112
  • Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 19.30 uur

"Etude dans le parc" H. Vogler

Lithografie van Leopold Verger, Parijs; Mooi ingelijst, achter glas. Afmeting (bxh) 80x70 cm