Aquarel J. MELS (1899-1974)

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0247-0033
  • Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 19.32 uur

1943, "gronsveld"

Ingelijst, achter glas. Afmeting 70x50 cm.