Veiling van vintage affiches, kunst en antieke boeken

Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Kunstwerk

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0215-0044
  • Kavel sluit opMaandag 8 april 2024 19.55 uur

GERALD STEVEN PINEDO (1958)

1987, acrylverf op schilderspapier, gesigneerd R.O. Niet ingelijst.