• Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0015
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.14 uur

"dans les ventre de Paris", 1974

Olieverf op doek, ingelijst, afmeting 75x65 cm. Gesigneerd R.O.