Antieke beugeltas
- Type kavelMarge
- Kavelnummer0247-8144
- Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 20.12 uur
Met zilveren beugel en haak
Enkele beugel, 19e eeuws. Gemerkt met o.a. jaarletter C (1810), gehalte teken en 6 puntige ster van Gijsbert Capoen Schoonhoven. Afmeting 20x24 cm