Antieke beugeltas

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0247-8144
  • Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 20.12 uur

Met zilveren beugel en haak

Enkele beugel, 19e eeuws. Gemerkt met o.a. jaarletter C (1810), gehalte teken en 6 puntige ster van Gijsbert Capoen Schoonhoven. Afmeting 20x24 cm