Antieke beugeltas

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0247-8139
  • Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 20.07 uur

Met zilveren beugel en haak

met dubbele beugel, 19e eeuws. Met lederen tas. Gemerkt met o.a. Jaarletter M (1821) Zie foto's. Afmeting zonder haak 16x21 cm