Antieke beugeltas
- Type kavelMarge
- Kavelnummer0247-8139
- Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 20.07 uur
Met zilveren beugel en haak
met dubbele beugel, 19e eeuws. Met lederen tas. Gemerkt met o.a. Jaarletter M (1821) Zie foto's. Afmeting zonder haak 16x21 cm