Antieke beugeltas

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0247-8141
  • Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 20.09 uur

Met zilveren beugel en haak

met dubbele beugel en geborduurd tasje.19e eeuws Gemerkt met o.a. "lopende leeuw 2", haak met minervakop en (WH80) J.D. Wendels, Schoonhoven 1880. Afmeting zonder haak 19x27 cm.