Met zilveren beugel en haak
met dubbele beugel en geborduurd tasje.19e eeuws Gemerkt met o.a. "lopende leeuw 2", haak met minervakop en (WH80) J.D. Wendels, Schoonhoven 1880. Afmeting zonder haak 19x27 cm.