Antiek Zakhorloge

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0247-8140
  • Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 20.08 uur

aan doublé ketting

Engeland. Horloge zit in zilveren beschermkast gemerkt met o.a jaarletter N (1868). In de kast zitten 10 horloge papieren van horlogemakers zoals William Ross en James Jack. Met 2 sleutels, werkend. Doorsnede horlogebeschermkast 50 mm.