Lithografie

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0247-0029
  • Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 19.28 uur

"Kasteel Amstenrade", ca. 1835

Uitgave Jobard et Madou. Met de hand gekleurd. Ingelijst, achter glas. Afmeting 34x28 cm.