Inloggen
Account aanmaken
Toggle navigation
Kunst, antiek en inboedelveilingen
Nieuws
Veilingen
Archief
Hoe werkt het?
Verzending
Contact
Alle veilingen
Veilingen
Veiling
Kavels
90
Kavel 0247-0029
Vorige kavel
Volgende kavel
Deel deze kavel op social media
Lithografie
Type kavel
Marge
Kavelnummer
0247-0029
Kavel sluit op
Maandag 12 januari 2026 19.28 uur
"Kasteel Amstenrade", ca. 1835
Uitgave Jobard et Madou. Met de hand gekleurd. Ingelijst, achter glas. Afmeting 34x28 cm.
Vorige kavel
Volgende kavel
Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte
Nu aanmelden