Inloggen
Account aanmaken
Toggle navigation
Kunst, antiek en inboedelveilingen
Nieuws
Veilingen
Archief
Hoe werkt het?
Verzending
Contact
Alle veilingen
Veilingen
Veiling
Kavels
90
Kavel 0247-0028
Vorige kavel
Volgende kavel
Deel deze kavel op social media
Lithografie
Type kavel
Marge
Kavelnummer
0247-0028
Kavel sluit op
Maandag 12 januari 2026 19.27 uur
"tussen Delft en Den haag", ca. 1825
Uit boek "reis pittoresque dans le Royaume ses Pays Bas" uitgeven door Jobard. Met de hand gekleurd. Met certificaat van antquariaat Pandora Den Haag. Ingelijst, achter glas. Afmeting 34x28 cm
Vorige kavel
Volgende kavel
Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte
Nu aanmelden