Lithografie

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0247-0028
  • Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 19.27 uur

"tussen Delft en Den haag", ca. 1825

Uit boek "reis pittoresque dans le Royaume ses Pays Bas" uitgeven door Jobard. Met de hand gekleurd. Met certificaat van antquariaat Pandora Den Haag. Ingelijst, achter glas. Afmeting 34x28 cm