Veiling van mooie antiek, kunst en vintage items uit erfenis

Bekijk de bijzondere veilingvoorwaarden
  • Veiling0199
  • SluitingMaandag 27 maart 2023 vanaf 19.01 uur
  • OphaallocatieSittard (NL)

In deze veiling bestaat het aanbod uit mooie antiek, kunst en vintage items uit erfenis, veel uit 19e en 20e eeuw. Het betreft o.a. meubelen: kasten, tafels o.a. hangoortafels, stoelen, armfauteuils; lectuurbak, industrieel wandrek GISPEN 5600 serie; lampen; klok NEUCHATEL; oude emaille voorwerpen; tafelzilver; partijen koperwerk; serviezen o.a. SAKSISCH, BAVARIA. P. REGOUT, ROYAL ALBERT, enz.; partijen boeken waaronder veel uit 19e eeuw, o.a frans lesmateriaal, boeken over NEDERLANDSCHE HEIDEMAATSCHAPPIJ, VERKADE plaatjesboeken, vintage kinderboeken, jaarboeken RULDUC, antieke romans VICTOR HUGO, enz.; kunst o.a. olieverfschilderijen o.a. PAUL VAN DER VIN, HERO HETTE ROS, JAN LAEVEN, DIJKMAN, houtskool JAN VAN KEMPEN aquarellen o.a. vroeg werk ANTON PIECK, prenten o.a. JAN TOOROP, HERMAN KRUYDER; 78 toeren platen; glaswerk; tapijten; olielampen o.a. oude mijnlamp; dekenkisten; en veel meer!

Zaterdag 25 maart 2023 is er gelegenheid om de items te bekijken tussen 10.00 en 12.00.
Locatie: Sittard (NL)

Donderdag 30 maart 2023 tussen 13.00 en 15.00 uur
Vrijdag 31 maart 2023, tussen 10.00 en 12.00 uur.
Locatie: Sittard. (NL)

U dient zelf te zorgen voor voldoende inpakmateriaal, gereedschap voor eventueel demontage van grotere meubelen, voldoende mankracht en gepast vervoer.

Lees voor meer informatie de bijzondere voorwaarden bij deze veiling.

Aantal kavels
159
Bekijk kavels

In opdracht van belanghebbende (erfgenaam).