Grote tekening

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0029
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.03 uur

Portret, 1944

pastelkrijt op papier, ingelijst, achter glas. Afmeting 87x115 cm! Gesigneerd R.O.