• Type kavelMarge
  • Kavelnummer0248-0001
  • Kavel sluit opMaandag 19 januari 2026 19.00 uur

" 't rooth" Margraten, 1977

Olieverf op doek, ingelijst, afmeting 80x70 cm. Gesigneerd R.O.