Veiling van koekoeksklokken, kunst, glaskunst en mooie vintage items.

Bekijk de bijzondere veilingvoorwaarden
  • Veiling0206
  • SluitingMaandag 25 september 2023 vanaf 19.00 uur
  • OphaallocatieSittard (NL)

Het aanbod in deze online veiling bestaat uit fraaie items van een inboedel en privéverzamelingen. Het betreft o.a. veel kunst zoals aquarellen, tekeningen, offsetdrukken, olieverf schilderijen, pentekeningen, litho's van o.a. GERT KEMPER, POEN de WIJS, MARION van NIEUWPOORT, WIM SNIJDERS, GERRIT WESTERFELD, LAETITIA de HAAS, EDDY STEVENS, enz.: Origineel werk van ANTON PIECK; Complete kunstcollectie ELEONORA VAN DEN BROM; mooie koekoeksklokken; partijen glaskunst; verzamelingen giraffen, o.a. in hout, kunststof, koper, glas, aardewerk, enz. ; vintage kinderspeelgoed o.a. blokkendozen, bouwdozen, spellen, enz.; metalen tekening-ladekasten; stoelen, tafel en kast  van PASTOE; vintage bureau; feestjurk  HELENE STRAßER; vintage fototoebehoren o.a. statieven, lenzen, zelfontspanners, enz. ; vintage fototoestellen o.a. OLYMPUS OM1,  analoge camera's, POLAROID camera, digitale camera's; bronzen tuinbeelden,  o.a. een groot beeld van LEONARDO ROSSI; TOMADO rekken; vintage modeltreinen en toebehoren o.a. TRIX EXPRESS en veel meer!

Vrijdag 22 september, tussen 10.00 en 12.00 uur is er gelegenheid om de items te bekijken.
Locatie: Sittard (NL)

Donderdag 28 september 2023 tussen 13.00 en 15.00 uur
Vrijdag 29 september 2023, tussen 10.00 en 12.00 uur.
Locatie: Sittard (NL)

U dient zelf te zorgen voor inpakmaterialen, geschikt vervoer en voldoende mankracht voor zwaardere stukken!
Lees voor meer informatie de Bijzondere Veilingvoorwaarden van deze veiling op onze website!

Aantal kavels
172
Bekijk kavels

In opdracht van belanghebbende (particulier).