Online verzamelveiling met o.a. kunst, antiek en modelauto's

Bekijk de bijzondere veilingvoorwaarden
  • Veiling0184
  • SluitingMaandag 21 februari 2022 vanaf 19.00 uur
  • OphaallocatieSittard (NL)

In deze verzamelveiling is het aanbod zeer divers en bestaat o.a. uit Kunst: litho's o.a. N WIJNBERG, olieverfschilderijen o.a. A. BOKHORST, PAUL E. DAMEN, gravures o.a. E. CONRADI, J. MOESMAN, J. BRANS; Aziatische kunst; beelden o.a. gebakken klei, houten beeldjes WITTLE WORLD, Chinese beelden; meubelen, o.a. vintage dressoirkast, vintage kuipstoel ARTIFORT, vintage archief kasten GISPEN; buffetpiano W.HOFFMANN; bestek o.a. zilver; modelauto's o.a. oldtimers, landbouwvoertuigen, miniatuurauto's, DINKY TOYS, MATCHBOX, EFSI, CORGI, partijen modelauto's; koperwerk o.a. antieke koperen ketels; antieke tinnen borden 19e eeuws; aardewerken vazen o.a. SCHEURICH; kantoorartikelen; partijen keukenbenodigdheden o.a. servies, glaswerk, bestek, pannen, etc.; woondecoratie; lampen o.a. vintage staande lampen, tafellampen en meer!

Vrijdag 18 februari 2022 is er tussen 10.00 en 12.00 uur gelegenheid om te komen kijken.
Locatie: Sittard (NL)

Het dragen van een mondmasker is verplicht.

Vrijdag 25 februari 2022, tussen 10.00 en 13.00 uur.
Locatie: Sittard (NL)

U dient zelf te zorgen voor verpakkingsmateriaal, gereedschap voor demontage, voldoende mankracht voor zwaardere stukken en geschikt vervoer.

Verzending van sommige kavels is mogelijk.
Voor informatie stuur een email naar: info@lunica-auction.nl

Aantal kavels
100
Bekijk kavels

In opdracht van belanghebbende.