Antieke beugeltas

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0247-8137
  • Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 20.05 uur

met zilveren beugel en haak

met dubbele beugel, 19e eeuws. Met originele fluwelen tas. Gemerkt met o.a. (XXX) Amsterdam, jaarletter en zilversmid, (zie foto's) Haak gemerkt met o.a. 800 en kroontje. Afmeting zonder haak 18x22 cm