Inloggen
Account aanmaken
Toggle navigation
Kunst, antiek en inboedelveilingen
Nieuws
Veilingen
Archief
Hoe werkt het?
Verzending
Contact
Alle veilingen
Veilingen
Veiling
Kavels
90
Kavel 0247-8137
Vorige kavel
Volgende kavel
Deel deze kavel op social media
Antieke beugeltas
Type kavel
Marge
Kavelnummer
0247-8137
Kavel sluit op
Maandag 12 januari 2026 20.05 uur
met zilveren beugel en haak
met dubbele beugel, 19e eeuws. Met originele fluwelen tas. Gemerkt met o.a. (XXX) Amsterdam, jaarletter en zilversmid, (zie foto's) Haak gemerkt met o.a. 800 en kroontje. Afmeting zonder haak 18x22 cm
Vorige kavel
Volgende kavel
Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte
Nu aanmelden